Spoločnosť Canyon podporuje popredné podujatie zamerané na elektronickú hudbu v regióne Ural, Rusko

V máji 2017 sa spoločnosť Canyon stala generálnym sponzorom najväčšieho elektronického hudobného festivalu „Mekhanika“ v Jekaterinburgu. Iniciatívu podporilo 5 veľkých ruských maloobchodných reťazcov: Svjaznoj, Eldorado, Nord, RBT, Interface. Sponzorstvo bolo podporené masívnou propagačnou kampaňou.
 
Mekhanika Festival

„Mekhanika“ je najväčší elektronický hudobný festival v regióne Ural v Rusku – ide o veľkolepú zvukovú, svetelnú a vizuálnu šou. Uskutočnila sa už po desiaty raz a zúčastnilo sa jej vyše 10 000 návštevníkov. Viac ako 70 DJov, vrátane svetových mien, vystúpilo na 7 pódiách festivalu. Divákmi festivalu bola štýlová mestská mládež, ktorá sa zaujíma o najnovšie trendy a usiluje o kreatívne experimenty a sebavyjadrenie.

Mekhanika Festival
 
Každý, kto si pred podujatím kúpil produkty značky Canyon v obchodoch partnerov v hodnote 1000 RUR, získal na festival lístok zdarma. Značka Canyon vystupovala na všetkých miestach, pódiách a dizajnových konštrukciách festivalu. Slogan „Odlíšte sa! Zachyťte trend!“ sa preto stal skutočným mottom festivalu.