Bezdrôtová myš značky Canyon nepotrebuje batérie!

Značka Canyon predstavila novú, ultra ľahkú bezdrôtovú myš, ktorá funguje bez batérií. Určite ste sa ocitli v situácii, keď vaša bezdrôtová myš prestala fungovať uprostred pracovného dňa. A znova ste v nej museli vymeniť batérie! S myšou CNS-CMSW7 od spoločnosti Canyon sa vám to viac nestane, pretože obsahuje miniatúrnu dobíjateľnú batériu. Dá sa nabiť kedykoľvek prostredníctvom USB portu na počítači alebo z elektrickej zásuvky. Ak pracujete 8 hodín denne, batériu stačí nabíjať raz za dva týždne.

News5_920x520px

Táto myš je mimoriadne ľahká a prenosná; váži iba 140 gramov. Jej ergonomický tvar a mäkký povrch umožnia pohodlné držanie počas celého pracovného dňa. Zariadenie je okrem toho vybavené prepínačom citlivosti 800, 1200 a 1600 DPI, ktorý výrazne vylepšuje prácu na veľkých obrazovkách alebo dvoch monitoroch súčasne.

Súčasťou balenia je micro USB prijímač a kábel na nabíjanie a pripojenie k počítaču.

Modely:
CNS-CMSW7R – červená
CNS-CMSW7G – šedá

O spoločnosti CANYON
Canyon je štýlová a moderná celosvetová značka, ktorá ponúka príslušenstvo k PC, multimédiám a mobilom pre mladú generáciu. Módne, energetické a kvalitné produkty značky Canyon pomáhajú mladým ľuďom vyzerať dokonale trendy v akejkoľvek chvíli.