Profil značky

CANYON: Be different. Catch the trend.

Canyon je dynamická lifestylová celosvetová značka, ktorá ponúka celý rad štýlového a trendového multimediálneho a mobilného príslušenstva, ako aj počítačové periférne zariadenia navrhované s ohľadom na mladých ľudí. Canyon sa snaží do každého prvku svojich produktov začleniť mimoriadny dizajnový element. Špičkové doplnky Canyon sú vyrobené v súlade s najmodernejšími módnymi trendmi a pomáhajú mladým ľuďom vyjadriť svoje vlastné ja a dať najavo ich individualitu.

Be different. Nebojte sa odlíšiť sa a zmeniť svoju identitu. Snažte sa neuviaznuť v subkultúrach – vytvárajte harmóniu s ľuďmi okolo vás!

Catch the trend: Získajte sebaistotu pomocou moderného a štýlového vzhľadu, ktorý sa riadi najmodernejšími trendmi. A nezabúdajte zapojiť fantáziu!

Produkty Canyon sú navrhnuté pre používateľov, ktorí sledujú módne trendy a vedia byť štýloví a moderní. Naším cieľom je vyhovieť ich požiadavkám.

Zástupcovia značky Canyon si veľmi cenia spoločensky život, sebarealizáciu a slobodu. Kľúčom k úspechu v modernom svete je schopnosť prispôsobiť sa a komunikovať s rôznymi ľuďmi. Canyon pomáha ľuďom meniť identity, považovať sa za expertov v mnohých oblastiach, smeruje ich k úspechu a snaží sa, aby neboli príliš závislí od subkultúr.