Gamepady pre vaše skvelé víťazstvá

Sadnite si a užívajte si pútavé hráčske zážitky s novými gamepadmi značky Canyon! Spoločnosť Canyon predstavila túto jar svoje dva nové herné ovládače „tri v jednom“ – model CNS-GP4 s pevným pripojením a bezdrôtový model CNS-GPW6.

Vďaka integrovaným vibračným motorom v nových gamepadoch sa môžete naplno zapojiť do hry a cítiť každý výbuch, kolíziu a haváriu.

Charakteristickou črtou modelu CNS-GP4 s pevným pripojením je režim automatického strieľania a dvojitého odpaľovania – funkcie, ktoré je možné jednoducho nakonfigurovať na jednotlivých tlačidlách. Tieto funkcie sú nepostrádateľné v strieľačkách a iných dynamických hrách.

Bezdrôtový ovládač CNS-GPW6 zase dokáže pracovať vyše 8 hodín na vzdialenosť 10 metrov a je tiež vybavený akceleračným tlačidlom turbo paľby pre milovníkov dynamických strieľačiek.
Komfortný pogumovaný povrch oboch gamepadov, klasický tvar a štandardné rozloženie tlačidiel poskytujú maximálny komfort pri dlhých herných maratónoch. Gamepady sú kompatibilné s PC a väčšinou moderných herných konzol.

Modely:
CNS-GP4 – gamepad s pevným pripojením
CNS-GPW6 – bezdrôtový gamepad

O rade Canyon Gaming
Canyon Gaming je séria kvalitných myší, klávesníc, gamepadov a iného príslušenstva k PC stvoreného pre hráčov. Tieto zariadenia sú dokonalou voľbou pre všetkých tých, ktorí obľubujú jedinečný dizajn a vylepšené funkcie za priaznivú cenu.